Arnavutköy Böcek İlaçlama


Arnavutköy Böcek İlaçlama

istanbul arnavutköy belediyesi
istanbul arnavutköy harita

Arnavutköy böcek ilaçlama servisi olarak Arnavutköy İlçesi en çok böcek ilaçlama uygulaması yaptığımız ilçelerdendir. Binlerce müşterimize en uygun fiyat, hızlı ve % 100 garantili hizmet ulaştırmaktayız. Arnavutköy İlçesinde sizleri rahatsız eden hastalık bulaştırma riski olan haşere ve böceklerden kurtulmak için 02125827829 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Sağlık bakanlığından ruhsatlı olan Pestex İlaçlama Arnavutköy ilçesinde tüm mahallelerinde en hızlı, en kaliteli ve en uygun fiyatlı hizmet verdiğini % 100 garanti eder.

Arnavutköy'ün yüzölçümü 453 km2'dir. Doğusunda Eyüpsultan, güneydoğusunda Başakşehir ve Esenyurt, güneyinde Büyükçekmece ve batısında Çatalca ilçelerine komşudur. Ayrıca bu ilçenin kuzeyden Karadeniz'e kıyısı vardır ve ayrıca Durusu Gölü'nün doğu, Küçükçekmece Gölü'nün kuzey ve Büyükçekmece Gölü'nün kuzeydoğu kıyıları ilçe sınırlarında kalır. Toplam nüfusu 270.549 Dur.

Arnavutköy ilçesinde Anadolu Mahallesinde, Adnan menderes Mahallesi, Arnavutköy Merkez Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Baklalı Mahallesi ve tüm mahallelerde Arnavutköy böcek İlaçlama Servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Kayıtlarımıza göre Arnavutköy ’de görülen böcek ve haşere türleri aşağıdaki gibidir.
. Alman Hamam Böceği ( Blattella germanica )
. Gümüş veya Şeker Böceği ( Lepisma Saccharina ) Halk arasında Gümüşcün böceği
. Pire ( Siphonaptera )
. Doğu Hamam Böceği ( Blatta Orientalis ) Halk arasında Kara Fatma
. Susam Böceği ( Lasioderma Serricorne )
. Tahta Kurusu (cimex lectularius ) Halk arasında yatak böceği
. Güve Böceği ( Lepideptera )
. Kuş Biti ( Mollophaga ) Halk arasında güvercin biti
. Akrep ( Euscorpius Italicus )
. Lağım Faresi ( Rattus Norvegicus )

Tüm bu böcek türlerine karşı böcek türüne göre kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama ve yemleme yöntemlerini uygularız. Arnavutköy böcek ilaçlama servisi olarak randevularımıza tam saatinde ulaşırız. Siz değerli müşterilerimize gerekli bilgilendirmeyi yapıp Böcek türüne uygun Sağlık Bakanlığından Ruhsatlı olan Biyosidal ürünü kullanarak uygun yöntem ile % 100 garantili ilaçlama uygulamamızı gerçekleştiririz. İlaçlama Sonrasında EK-1 belgesini sizlere teslim edip bilgilendirme yaparız. Detaylı bilgi ve randevu oluşturmak için 02125827829 numaralı telefondan iletişime geçiniz.

Profesyonel fümigasyon hizmetlerimizi tüm Türkiye'ye sağlamaktayız. İstanbul'un her semtine en uygun fiyatla, kokusuz %100 ekolojik ve garantili böcek ilaçlama hizmetimizi ulaştırmaktayız.

Arayın