Loading

Fabrika İlaçlama

Pestex İlaçlama

Sektörün öncü firmalarından olarak, kaliteli hizmet anlayışından hiçbir zaman ödün vermeden Fabrika İlaçlama konusunda hizmet vermekteyiz. Çalışan insan sayısının fazla olması ve ana üretim sahaları olmaları sebebiyle fabrikalarda, haşerelerin ve dolayısıyla mikropların yayılması daha hızlı gerçekleşir. Fabrika İlaçlama hizmeti almaya karar verdiğinizde risk derecesi yüksek bir sorumluluğu üstlenmiş olduğunuzu unutmamalısınız. Gerek kendiniz gerek ise fabrikanızdaki çalışanlarınızın güvenliği için alanında profesyonel ilaçlama firmaları ile çalışmanız büyük bir önem taşımaktadır. Hatalı yapılan ilaçlamalar ve ilaç seçimleri çalışanlarınız ve sizin sağlığınızı ciddi ölçüde tehdit etmekle beraber, maddi kayıplara da yol açmaktadır. O yüzden haşereler, fabrikanızı sardığı zaman ilk olarak hizmet alacağınız firmayı büyük bir titizlikle araştırmalısınız. 
 

Garantili ve Kaliteli Fabrika İlaçlama Hizmeti

Fabrika İlaçlama, hem çalışanlarınızın sağlığı açısından hem de fabrikanızın ürettiği ürünleri kullanacak olan tüketicilerin sağlığı açısından oldukça önemlidir. Birçok yaşam alanında karşılaşılan haşereler, işyerlerinde ve fabrikalarda da sorunlara neden olmaktadır. Hamam böceği, fare, kalorifer böceği, pire, deri böceği gibi sıcak ve karanlık alanlarda üremeyi seven canlılar, fabrika ortamlarında sıklıkla görülmektedir. Özellikle gıda üretimi ve satışı yapan fabrikalarda bu soruna daha sık rastlanmaktadır. Yiyecek kokularını çok uzaktan alabilen böcek ve fare türleri, fabrikalara giriş sağlamak için çabalamaktadır. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için profesyonel ilaçlama firmalarından gerekli yardım alınmalıdır. Fabrika ilaçlama uygulamalarının periyodik olarak yapılması tüm böcek ve fareleri fabrikanızdan uzak tutacaktır. Yasal düzenlemeye göre özellikle gıda üretimi ve satışını gerçekleştiren kurumların periyodik ilaçlama zorunluluğu bulunmaktadır. Bu yönetmeliğe uymayan kişilere yasal cezalar uygulanmaktadır. 
 

Fabrika İlaçlama ile Fabrikalarınızdaki Haşerelerden Kurtulun!

Çalışanlarınızın sağlığını ve kendi sağlığınızı riske atmayın! Çalışma alanlarında üreyen haşereler, sağlığınızı tehdit eden canlılardır. Fabrikaların, iş yerlerinin ve çalışma alanlarının temiz olması insan sağlığı açısından büyük önem taşımaktadır. Ancak ne yazık ki çeşitli fabrikalarda birçok böcek türü üreyebilmektedir. Bu böcekler, daha sonra üreyerek çoğalmakta ve fabrikalardaki tüm ürünlere zarar vermektedir. Bu yüzden kaliteli bir fabrika ilaçlama hizmeti alınmalı ve haşerelerin yok edilmesi gerekmektedir. Fabrikadaki birçok ürüne farklı yollar ile zarar veren canlılar daha sonra insan sağlığına da etki edebilirler. Tüm bunlar hem insanların sağlığını hem de fabrikada üretilen ürünleri korumak amacıyla yapılan haşere ilaçlama uygulamaları ile son bulmaktadır. Fabrika ilaçlama hizmetimiz ile fabrikanızdaki haşerelerden kurtulun!