Pestex İlaçlama

Pestex İlaçlama ve Fümigasyon
İlaçlama & Fümigasyon

Pestex İlaçlama olarak; yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi ile, ilaçlama, fümigasyon, gaz ölçüm ve lashing alanlarında yüksek hijyen standartlarında güvenilir hizmetler vermekteyiz.

Tüm hizmetlerimiz uluslararası ilaçlama standartları ile müşterilerimizin sorunlarına profesyonel yaklaşım ve bütçenize uygun çözümler üretmek amacıyla teknolojiyi yakından takip ederek çalışmaktayız.

Böcek türüne göre kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama ve yemleme yöntemlerini uygularız. Pestex ilaçlama servisi olarak randevularımıza tam saatinde ulaşır, siz değerli müşterilerimize gerekli bilgilendirmeyi yapar böcek türüne uygun Sağlık Bakanlığından Ruhsatlı Biyosidal ürünü kullanarak uygun yöntem ile % 100 garantili ilaçlama uygulamamızı gerçekleştiririz. İlaçlama Sonrasında EK-1 belgesini sizlere teslim edip bilgilendirme yaparız.

Binlerce müşterimize en uygun fiyat, hızlı ve % 100 garantili hizmet ulaştırmaktayız. Sizleri rahatsız eden hastalık bulaştırma riski olan haşere ve böceklerden kurtulmak, detaylı bilgi ve randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Profesyonel fümigasyon hizmetlerimizi tüm Türkiye'ye sağlamaktayız. İstanbul'un her semtine en uygun fiyatla, kokusuz %100 ekolojik ve garantili böcek ilaçlama hizmetimizi ulaştırmaktayız.

Arayın