Böcek İlaçlamaböcek ilaçlama

Böcek İlaçlama

Böcek İlaçlama


Kalıcı çözüm!
İstanbul genelinde karşılaştığımız onlarca haşere türüne karşı başarılı ilaçlama yaparak, haşerelerden ve onların taşıdıkları bulaşıcı hastalıklardan müşterilerimizi böcek ilaçlama uygulamaları ile sorunsuz bir şekilde korumaktayız.

Böcek İlaçlama, Halk Sağlığı Alanında Haşerelere Karşı İlaçlama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik ve İlgili Belediyenin vermiş olduğu ruhsatlara uygun bir şekilde Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikası olan uzman personeller tarafından yapılır. Firmamızın Ziraat Mühendisleri ve Teknikerleri her türlü böceği tek uygulamada sorunsuz bir şekilde imha etmektedir.

Kesin ve kalıcı çözümlerle Böcek ilaçlama servisimiz için bize ulaşın

Böcek İlaçlama Nedir?
Yaşam alanımızı oluşturan evlerin, günün bir çok kısmını geçirdiğimiz iş yerlerinin, yemek yediğimiz restoranların, ekmek aldığımız fırınların, gıda satışı yapan marketlerin, konakladığımız otellerin kısacası insan hayatını sürdürdüğü tüm alanların hijyenik, temiz olması sadece insanlarda iğreti oluşturduğu için değil aynı zamanda sağlığımızı doğrudan etkilediği için çok önemlidir. Bu canlılar insanlarda sarılık, veba, ve tifo gibi hastalıklara yakalanmamıza sebep olur. Hayatımızın her yerinde karşımıza çıkan haşere ve böceklerle kimyasal, biyolojik ya da fiziksel olarak mücadele etme yöntemine böcek ilaçlama denir. Böcek ilaçlama profesyonellik gerektiren yetkisi ve tecrübesi olmayan kişiler tarafından yapıldığında çok ciddi sorunlara yol açan bir uygulamadır. Bilinçsiz ve eğitim almamış kişiler tarafından böcek ilaçlama yapılırsa insan, hayvan ve çevre sağlığı tehlikeye atılmış olur.
Tercih edeceğiniz Böcek ilaçlama firmasının mutlaka Sağlık Bakanlığından Biyosidal Ürün Kullanma İzin Belgesi olmalıdır. İlaçlama uygulamalarını yapacak personellerin mutlaka Biyosidal Ürün Uygulayıcı Sertifikası olmalıdır. Böcek ilaçlama firmalarına bu belgeleri sorduğunuzda sizlere çekinmeden göstermeleri gerekmektedir.

Böcekler havaların ısınmasıyla ve oluşan yüksek nem ile çok hızlı yayılarak yaşam alanlarımızdaki hijyeni yok eder. Bulaşıcı hastalıkları taşır. Pestex İlaçlama olarak İstanbul Böcek İlaçlama Şirketleri arasında en profesyonel hizmeti vermek için 15 yıllık tecrübemiz ile 7/24 çalışmaktayız. Böcek İlaçlama konusunda en iyi yöntemleri kullanarak Sağlık Bakanlığının yönetmeliklerine uygun olarak % 100 garanti vermekteyiz.

Böcek İlaçlama uygulamalarında dikkat edilmesi gereken kurallar nedir?
• İlaçlama yapılacak alan uygulama için hazır hale getirilir.
• İlaçlama yapılacak alanda kesinlikle açıkta gıda bırakılmamalı.
• İlaçlama yapılacak alandan çocuklar, evcil hayvan dostlarımız ve kullandıkları eşyaların kesinlikle uzak tutulması gerekir.
• İlaçlama sırasında personelin maske, tulum, eldiven ve koruyucu gözlük gibi malzemeleri kullanması oldukça önemlidir.
• Haşere ilaçlama sırasında gündelik kullandığımız eşyalar ortadan kaldırılmalı ve işlem sonrasında iyi bir şekilde steril edilmeden kullanılmamalıdır.
• İlaçlama yapılan alan en az 2 saat olmak üzere havalandırılmalıdır.
• Böcek ilaçlama ile ilgili detaylı bilgi almak için, 02164737839 veya 02125827829 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Pestex Böcek İlaçlama şirketi olarak bütün böcek ilaçlama haşere ilaçlama uygulamalarında en güvenli ve en etkin ilaçlar (Bayer – BASF – Syngenta) kullanmaktayız. Ayrıca yaptığımız bütün ilaçlama uygulamaların da Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığı tarafından belirtilmiş olan standartlarına uygun çalışmaktayız. İstanbul'un her noktasında hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimize en uygun fiyat, kesim çözüm için %100 garanti vermekteyiz.

Kalite Standartlarımız
Pestex İlaçlama ve Fümigasyon Hiz. Tic. Ltd. Şti. olarak Sağlık Bakanlığının Biyosidal Ürünlerin Kullanım Usul ve Esasları Hakkında Yönetmeliğine ve Tarım ve Orman Bakanlığının Zirai Karantina Fümagasyon Yönetmeliğine bağlı en temel ilkemiz olan Sağlığınızı Koruyarak "En Kaliteli Hizmeti En Uygun Fiyata" sunmaktır.

İstanbul ili içerisinde yüzlerce ilaçlama firması bulunmaktadır. Üzülerek belirtmeliyiz ki bir çoğu merdiven altı çalışan böcek ilaçlama için bilgisi ve yetkisi olmayan sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığını hiçe sayarak tehlikeye atarak çalışan firmalardır.
Ayrıca maliyetin bile çok altında iş yaparak insanları kandırmaya çalışan bu firmalar İlaçlama ile ilgili bir sorun yaşadığınızda asla sizlere destek olmazlar. Hatta sizleri azarlayarak ortadan kaybolurlar. Pestex İlaçlama ve Fümigasyon Hiz. Tic. Ltd. Şti. olarak biz yaptığımız tüm işlerde zarar bile etsek % 100 garanti verdiğimiz için siz değerli müşterilerimize destek vermekteyiz.

Pestex İlaçlama ve Fümigasyon Hiz. Tic. Ltd. Şti. olarak İstanbul İlinde böcek ilaçlama firması olarak yer almaktayız. Ruhsatlarımız ve Belgelerimiz aşağıdaki gibidir. Web Sitemiz Kurumsal bölümünde belgelerimizi yayınlıyoruz;
. İş Yeri Açma ve Çalışma Belgesi ( 2. Sınıf Gayri Sıhhi Müessese )
. Biyosidal Ürün Uygulama İzin Belgesi
. Mesul Müdürlük Belgesi
. Biyosidal Ürün Uygulayacı Sertifikası
. Zirai Fümigasyon Ruhsatı
. Fümigasyon Operatör Belgesi
. Metil Bromür Uygulama Belgesi
. Bitki Koruma Ürünü Uygulama Belgesi
. TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi
. İSO 9001 Kalite Belgesi

Sizler de En kaliteli hizmeti en uygun fiyata almak istiyorsanız İstanbul Anadolu Yakası için 0216 473 78 39 ve İstanbul Avrupa Yakası için 0212 582 78 29 numaralı telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.