Pestex İlaçlamaLashing

Lashing

Denizyolu ve birçok sektör taşımacılığında ürünler konteynerler ile veya direkt olarak gemi ambarlarına yüklenerek taşınabilmektedir.Ambar içerisine sığmayan büyük sevkiyat ürünleri için güverte üzerine yük sabitleme (lashing) uygulaması yapılır. Gerek konteynerlerle gerek ise gemiye yüklenen malzemelerin, yüklenen vasıta içerisinde sabitlenmesi ve uzun seyahat boyunca zarar görmesini engellemek amacı ile lashing operasyonu gerçekleşmektedir.

 

Ayrıca, sevkiyatlarınıza deniz suyu ve diğer etkenlerden zarar gelmemesi için branda ve paketleme hizmeti de sunmaktayız. Firmamız, tüm konteyner çeşitleri ve gemi sevkiyatlarınızda sabitleme ( lashing ) operasyonlarınızı uzman ve profesyonel ekiplerimiz ile üstlenebilmekte ve sevk edilecek olan ürünün cinsine bağlı olarak uluslararası standartlar tarafından onaylanmış ürün belgelerine sahip ekipmanlar ile yük güvenliğini sağlamaktadır.

İstanbul'un her semtine en uygun fiyatla, kokusuz %100 ekolojik ve garantili böcek ilaçlama hizmetimizi ulaştırmaktayız.

Arayın