Uçak İlaçlamauçak ilaçlama

Uçak İlaçlama

Uçak İlaçlama

Pestex İlaçlama olarak uçak ilaçlama ve uçak fumigasyonu alanlarında uluslararası standartlarda hizmet veriyoruz. Uçakların kargo bölümlerinde bulunan gıda malzemelerinin sızdırmazlık testleri, ilaçlama ve fumigasyon işlemleri alanında uzman ekibimizce yapılır.
 
Uçakların ayrıca haşerelere açık bölümlerinde, böcek ilaçlama işlemleri yapılır. Uçakların ahşap mobilya aksamlarında görülebilecek olan ağaç kuruları ve ahşap kurtları için özel olarak fumigasyon işlemleri yapılır.
 
Gemi ilaçlama, tekne ilaçlama ve fumigasyon işlemlerinde uzman firmamız uluslararası kalite standartlarına uygun olarak uçak ilaçlama işlemlerini gerçekleştirir. TSE-HYB Hizmet Yeterlilik Belgesine sahip firmamız Türkiye’de alanında tüm uzmanlık belgelerine sahip tek firmadır.
 
Pestex İlaçlama ve Fümigasyon olarak helikopter ilaçlama, uçak ilaçlama, hava taşıtları ilaçlama hizmetleri veriyoruz. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimiz ile 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.
 
İlaçlama sektöründe fark yaratan çözümleriyle Pestex İlaçlama olarak her zaman yanınızdayız. Uluslararası Standartlarda hizmet veren firmamız Türkiye’de TSE-HYB Hizmet Yeterlilik Belgesine sahip lider firma konumundadır.

Profesyonel fümigasyon hizmetlerimizi tüm Türkiye'ye sağlamaktayız. İstanbul'un her semtine en uygun fiyatla, kokusuz %100 ekolojik ve garantili böcek ilaçlama hizmetimizi ulaştırmaktayız.

Arayın