Şile Böcek İlaçlama


Şile Böcek İlaçlama

istanbul şile belediyesi
istanbul şile harita

Şile, İstanbul iline bağlı bir ilçedir. Marmara Bölgesi'nin kuzey doğusunda, Karadeniz kıyısındadır. Doğuda Kandıra, güneydoğuda Derince ve Körfez, güneyde Pendik ve Gebze, güneybatıda Çekmeköy ve batıda Beykoz ilçeleriyle çevrilidir.

Kocaeli Yarımadasının Karadeniz kıyısında yer alan ilçenin, Doğusunda Kandıra, Güneyinde Pendik ve Gebze, Güneydoğusunda Körfez ve Derince, Batısında Beykoz ve Çekmeköy, Kuzeyinde ise Karadeniz bulunmaktadır.

Rakımı 126 metre olan Şile'nin yüzölçümü 755 km²'dir. İlçenin yüzölçümünün %79'u orman, %10'u tarım alanı, %11'i diğer alanlardan oluşmaktadır. Hafif kıvrımlı küçük köy ve doğal plajların yer aldığı 60 km'lik sahil şeridine sahiptir. Göksu, Şile Kabakoz ve Yeşil Çay önemli akarsulardır.

2008 nüfus sayımına göre nüfusu 28.571'dir. Bunun 12.753'ü ilçe merkezinde yaşamaktadır. Geri kalan 15.818 kişi ise, Ağva dahil, 58 köyde yaşamaktadır. Ancak hafta sonları ve özellikle yaz aylarında ikinci konut ve yazlıkların devreye girmesi ile nüfus 100.000’i geçmektedir. Şile'de dere köyleri olan Kömürlük, Üvezli, Kervansaray (1878 sonrası Ahıska muhaciridir), Oruçoğlu, Bıçkıdere, Ulupelit, Darlık Artvin Ortaköy Berta köyünden göçmedirler.

Pestex İlaçlama Hiz. Tic. Ltd. Şti. Anadolu yakasında bulunan Şile ilçesinde Şile Böcek İlaçlama Şirketi olarak yoğun ve geniş kapsamlı ilaçlamalar yapmaktadır. Şirketimizin en önemli prensiplerinden bir tanesi de müşteri memnuniyetidir. İsmimiz daha da güvenilir olsun düşüncesiyle marka tescil belgemizi de aldık. Şile İstanbul Anadolu yakasının en önemli ilçelerinden bir tanesidir. Tatil yeri ve yazlıkların çok olduğu bir yerleşim yeridir. Kayıtlarımıza göz attığımızda Şile'de birçok yerde periyodik ilaçlamalar yapmaktayız. Restoranlar, Siteler, İş Merkezleri, Oteller, Alışveriş Merkezleri, Fırınlar, Şarküteriler ilk gördüklerimizdir. Şile böcek ilaçlama şirketleri arasında en önemli farkımız en kısa zamanda müşterilerimize ulaşarak zaman kaybı yaratmamaktır. Ayrıca ilaçlamalarımıza % 100 garanti vermemizdir. Konusunda uzman olan ekiplerimizin tamamı Ziraat mühendisleri ve ziraat teknikerlerinden oluşmaktadır. Tüm personelimiz halk sağlığı merkezlerinden Biyosidal ürün uygulayıcı Sertifikası eğitimlerini tamamlayıp belgelerini almışlardır.

Siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sağlamak için 7/24 çalışmaktayız. İlaçlama teknolojilerini yakından takip etmekteyiz. En profesyonel ilaçlama ekipmanlarını kullanarak sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığına önemseyerek gerekli bilgilendirmeleri yapmaktayız. İstanbul içerisinde birçok korsan firma çalışmaktadır. Bizler tüm ilaçlamalarımızı sağlık bakanlığının sistemine kaydetmekteyiz. Ayrıca şirketimizin kayıt sisteminde tüm müşterilerimiz kayıt altına alınmaktadır. Şile Böcek İlaçlama şirketi olarak bütün böcek ilaçlama haşere ilaçlama uygulamalarında en güvenli ve en etkin ilaçlar (Bayer – BASF – Syngenta ) kullanmaktadır. Ayrıca yaptığımız bütün ilaçlama uygulamaların da Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığı tarafından belirtilmiş olan standartlarına uygun çalışmaktayız. Şile'nin her noktasında hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimize en uygun fiyat, kesim çözüm için %100 garanti vermekteyiz.

Profesyonel fümigasyon hizmetlerimizi tüm Türkiye'ye sağlamaktayız. İstanbul'un her semtine en uygun fiyatla, kokusuz %100 ekolojik ve garantili böcek ilaçlama hizmetimizi ulaştırmaktayız.

Arayın